Masaże twarzy

Masaż Kobido

Kobido to masaż nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Po wykonaniu zabiegu mięśnie stają się rozluźnione, a skóra lekko zaczerwieniona. Wynika to z użycia mocnych i dynamicznych ruchów. Taki efekt może utrzymać się do około 6 godzin po wyjściu z gabinetu. Dlatego na zabieg warto umówić się już po wszystkich ważnych spotkaniach.

Masaż Kobido wykonywany jest suchymi dłońmi, bez dodawanych preparatów np. olejków. Jednak po zakończonym masażu rekomendowane jest nałożenie serum i maskę nawilżająco-łagodzącą. Poprzez rozbudzoną skórę, składniki odżywcze łatwiej w nią penetrują.

Na mięśnie po masażu zostaną naklejone dedykowane plastry (taping), które mają za zadanie utrzymać wypracowaną pozycję przez całą noc. Dzięki temu możemy cieszyć się efektem przez dłuższy czas.

Po zabiegu warto zwrócić uwagę na owal twarzy, dotlenienie oraz blask skóry. Również wzmocniony zostaje przepływ krwi i limfy.

Chiromasaż twarzy

To masaż łączący techniki europejskie z ruchami wywodzącymi się ze wschodnich szkół. Zaczyna się od łagodnych ruchów, które w trakcie trwania zabiegu są stopniowo wzmacniane – poprzez drenujące do silnie liftingujących. Pod koniec natężenie masażu spada. Chiromasaż rozluźnia mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych, wygładza, poprawia owal twarzy, podkreśla kości policzkowe i zmniejsza obrzęki. Usuwa także napięcie mięśni szyi i obręczy barkowej. Poza tym wpływa pozytywnie na układ nerwowy, odpręża i łagodzi napięcia emocjonalne. Podczas chiromasażu wytwarzane są endorfiny – hormony szczęścia, czyniąc cały zabieg niezwykle odprężającym.

Refleksologia twarzy

Pochodząca z Chin terapia holistyczna, która opiera się na koncepcji, że cały organizm znajduje swoje odbicie w różnych punktach twarzy. Naciskanie tych punktów, oprócz doskonałych efektów estetycznych, przynosi znaczne korzyści zdrowotne. Masaż refleksoryczny natychmiast przyspiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu zmniejsza opuchliznę pod oczami, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Twarz rozjaśnia się, staje się zaróżowiona, gładsza, zmarszczki są spłycone. Refleksologia poprawia też kondycję psychofizyczną – poprawia koncentrację i zapamiętywanie, odstresowuje, pomaga w zespole bolesnego napięcia przedmiesiączkowego, stanach depresyjnych i lękowych i bezsenności. Wspomaga również leczenie chorób nerwów twarzy i jest wykorzystywana w terapiach łagodzących ból oraz poprawiających komfort życia. Zabieg jest niezwykle przyjemny i zupełnie bezbolesny.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Masaże twarzy
Masaż Kobido
200 zł
Masaż Kobido + serum + maska
300 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę