Klinika Biały Kamień 3 Warszawa
Witamy w Klinice Biały Kamień w Warszawie

Zdrowie i uroda w nowej odsłonie!

Serdecznie zapraszamy do naszej Kliniki Biały Kamień. „Jestem piękna, bo jestem mądra” – to hasło naszej najnowszej kampanii, którym pragniemy zainspirować kobiety do odmiennego spojrzenia na własną atrakcyjność.  Zabiegi estetyczne traktujemy jako element większej całości; pragniemy, by razem z innymi dziedzinami medycyny tworzyły nową jakość życia. Każda osoba jest dla nas wyjątkowa, niepowtarzalna, po prostu piękna! Nasze całościowe podejście do zdrowia i urody to realna szansa na lepsze wyniki w różnych obszarach terapeutycznych. W tym celu zadbaliśmy o  interdyscyplinarne grono ekspertów o uznanej renomie i najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Komunikat !!!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że z dniem 1 czerwca 2020 r. nasza Klinika wznawia swoją działalność. Na zabiegi oraz konsultacje można zapisywać się dzwoniąc pod nr: (+48) 504 627 805 lub pisząc na adres rejestracja@klinikabialykamien.pl; umawianie terminów na zabiegi kosmetologiczne prowadzimy również przy pomocy portalu Booksy. Zgodnie z aktualnymi wymogami władz państwowych, w tym Sanepidu, w Klinice obowiązują zasady służące zachowaniu Państwa oraz naszego bezpieczeństwa, są to m.in.: jednorazowa odzież ochronna dla personelu, konieczność dezynfekowania rąk tuż po przybyciu do Kliniki, posiadanie własnej maseczki, a także zakaz używania telefonu podczas wizyty. Z uwagi na potrzebę ograniczania kumulacji pacjentów w poczekalni, bardzo prosimy Państwa o punktualność. Dzień przed wizytą możecie Państwo spodziewać się od nas kontaktu telefonicznego celem przeprowadzenia standardowego wywiadu epidemiologicznego. Cieszymy się na Państwa powrót, do miłego zobaczenia! Zespół Kliniki Biały Kamień

Rezerwacja terminu

Nasze specjalizacje

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych specjalistów z takich dziedzin, jak: endokrynologia, dermatologia, kosmetologia HIGH-TECH, proktologia, kardiologia, chirurgia ogólna i onkologiczna, ortopedia i wiele innych. Możemy dzięki temu zaoferować Państwu bogatą ofertę medyczną: od wysokospecjalistycznych usług diagnostycznych, przez zabiegi medycyny estetycznej, aż po zabiegi chirurgiczne. Całościowe podejście w procesie terapeutycznym gwarantuje Państwu skuteczność, bezpieczeństwo i satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na warszawskim Mokotowie.

KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z najwyższej jakości usług medycznych oraz porad lekarzy różnych specjalności.

CHIRURGIA

Często niedoceniania specjalizacja wśród pacjentów do czasu kiedy okazuje się, że potrzeba natychmiastowej większej czy mniejszej interwencji.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jest to dziedzina medycyny silnie rozwijającą swoje skrzydła przez ostatnie lata.
Niesamowite efekty, jakie dają zabiegi są wspaniałą alternatywą do chirurgii plastycznej

KOSMETOLOGIA

Nasza oferta z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej opiera się głównie na zabiegach o działaniu rewitalizującym, regenerującym czy liftingującym, które mają na celu utrzymanie elastyczności skóry i mięśni czy zapobieganie powstawaniu bruzd i zmarszczek.

KOSMETOLOGIA HI-TECH

Kosmetologia Hi-Tech to szeroki zakres zabiegów ujędrniających i liftingujących twarz i ciało. Nasza oferta stworzona jest na bazie najnowszych urządzeń w tej dziedzinie.

MASAŻE

Nasze masaże stosowane są zarówno w celach leczniczych np. przy schorzeniach ortopedycznych czy neurologicznych jak również po to, aby pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Masaże manualne są idealną formą terapii w stanach zmęczenia fizycznego oraz umysłowego.

Karty Upominkowe

Karta Upominkowa to najlepszy prezent na specjalną ofertę mogący uszczęśliwić kogoś bliskiego. Zadaj pytanie przez nasz czat na stronie, zadzwoń lub przyjdź do naszej Kliniki

Czytaj dalej
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Dla Niej/dla Niego
od 200 PLNZABIEGI
KOSMETOLOGIA
Dla Niej/dla Niego
od 150 PLNZABIEGI
KOSMETOLOGIA
HI-TECH
Dla Niej/dla Niego
- 20%Na pierwszy zabieg kosmetologii HI-TECH

Ta strona używa plików cookies dla poprawy wrażeń użytkownika. Zakładamy, że to akceptujesz, ale jeśli nie, możesz to zmienić. Akceptuję Czytaj więcej