Zespół

Dr n. med. Marcin Radko
urolog
BIO

Dr n. med. Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku.

W latach 2008-2009 był wykładowcą w Katedrze Anatomii UJ a następnie rezydentem w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 roku związany jest z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W roku 2016 uzyskał europejski tytuł specjalisty androloga klinicznego (FEAA – Fellow of the European Academy of Andrology), a w roku 2018 zakończył specjalizację z urologii uzyskując tytuł specjalisty urologa oraz tytuł FEBU – Fellow of the European Board of Urology. Jest też absolwentem podyplomowych studiów doktoranckich zakończonych obroną doktoratu w Wojskowym Instytucie Medycznym – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie.

Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności oraz urologii w wielu ośrodkach w Polsce i w Szwajcarii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób stercza, jąder, pęcherza moczowego, nerek, zaburzeń płodności męskiej oraz innych chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.
Związany z Przychodnią URMED Medical Center oraz z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Posiada doświadczenie w diagnostyce USG układu moczowego, moszny i gruczołu krokowego.

Dodatkowe aktywności:
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę