Zespół

mgr Agata Ostalska
logopeda, neurologopeda
BIO

Agata Ostalska od 7 lat pracuje jako logopeda w szkole podstawowej. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie neurologopedii na Uniwersytecie Łódzkim. Stale uczęszczająca na szkolenia min. Ukończyła szkolenie prowadzone przez Maggie Johnson pt.” Dzieci, które potrafią mówić, ale tego nie robią. Mutyzm Wybiórczy- istota i metoda terapii”.

Uzyskała Certyfikat I i II stopnia podczas szkoleń: ”Pomoc psychologiczna dziecku z mutyzmem wybiórczym i jego rodzinie” oraz „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym”.

Uzyskała certyfikat w szkoleniu pt.” Mutyzm wybiórczy- diagnoza i terapia” organizowanym przez fundację mutyzm wybiórczy reaktywacja.

Uczestniczy co roku w ogólnopolskich konferencjach logopedycznych min. pt.”Diagnoza terapia dzieci z zaburzeniami autystycznymi. Wyzwania diagnostyczne, wczesna interwencja, metody terapii, skuteczna komunikacja”, „Terapia zaburzeń komunikacji językowej u dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, „Zaburzenia w komunikowaniu się- aktualne trendy w diagnozie terapii”.

Uczestniczyła w konferencji organizowanej przez Zakład Dialektologii Polskiej i Logopedii Wydziału Filologicznego UŁ pt. „ Afazja dziecięca, niedokształcenie mowy o typie afazji, alalia i alalia prolongata oraz SLI/ DLD- w kręgu badań i terminologii.

Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę