Biopsja gruboigłowa

Klinika Biały Kamień w ramach badań diagnostyki podstawowej oferuje pacjentom jedne z najlepszych w Warszawie zabiegów biopsji gruboigłowej. Oligobiopsja jest inwazyjnym, lecz bezbolesnym i całkowicie bezpiecznym badaniem przebiegającym w znieczuleniu miejscowym. Zleca się go, gdy wynik biopsji cienkoigłowej nie daje wystarczających rezultatów. Cechuje się większą czułością i skutecznością w porównaniu do BAC. Dostarcza także większej ilości materiału do oceny, umożliwia precyzyjne planowanie leczenia chirurgicznego lub chemioterapii.

Badanie polega na pobraniu materiału tkankowego, a nie tylko komórkowego, co pozwala na rozpoznanie nowotworu, jak również na określenie jego typu i cech biologicznych. Wykonuje się go w naszej Klinice prywatnie, przy pomocy precyzyjnej igły o średnicy minimum 3 mm. Najpopularniejsza biopsja piersi doskonale sprawdza się w diagnostyce guzków, torbieli czy raka sutka. Zabieg najczęściej nie wymaga zakładania szwów i pozostawia jedynie niewielką bliznę. Lekki ból po wykonaniu biopsji gruboigłowej może być w różnym stopniu odczuwalny jedynie przez kilka dni.

W naszej nowoczesnej Klinice Biały Kamień na warszawskim Mokotowie, w celu diagnostyki nowotworów, wykonujemy m.in. biopsję piersi, guzków i innych zmian w tkankach miękkich tułowia i kończyn. Wynik dostępny jest w ciągu 10-14 dni roboczych od dnia pobrania materiału. Gwarantujemy pełny profesjonalizm, precyzję oraz komfort podczas zabiegu. Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowość. Wszystkich pacjentów otaczamy wszechstronną opieką, począwszy od dalszych bezpłatnych badań, zabiegów chirurgicznych, do ewentualnego prywatnego leczenia onkologicznego u nas na Mokotowie. W Klinice Biały Kamień jesteśmy po to, by wspomagać Państwa zdrowie od A do Z.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Biopsja gruboigłowa
Biopsja gruboigłowa sutka
700 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę