O nas

Klinika
Biały Kamień

Witamy w Klinice Biały Kamień!

Pierwsza Klinika Biały Kamień powstała w 2019 r. w Warszawie. Pomysł jej stworzenia miał swój początek w marzeniach o miejscu, w którym różne problemy Pacjentów będą traktowane całościowo i rozwiązywane przez interdyscyplinarne grono ekspertów. Od początku istnienia Kliniki stawiamy wyłącznie na wysokiej klasy specjalistów, zapewniając im do pracy zaawansowane technologie, w tym możliwość badań diagnostycznych w oparciu o najnowszą aparaturę medyczną.

Widząc utrudnioną dostępność specjalistów w całym rejonie Nowego Miasta nad Pilicą podjęliśmy decyzję, aby bogate doświadczenie zdobyte przez nas w Warszawie przenieść właśnie tutaj. Dzięki tej decyzji udostępniliśmy tutejszym mieszkańcom oraz tym z okolicznych miejscowości dostęp do konsultacji, badań i zabiegów medycznych.

Nasza szeroka oferta ma na celu zapewnienie Państwu jak najlepszej ochrony zdrowia w możliwie najpełniejszym wymiarze. W naszej Klinice znajdziecie Państwo szereg badań i zabiegów diagnostyczno-leczniczych w dziedzinie medycyny klinicznej. Z uwagą podchodzimy do problemów, z jakimi się do nas zwracacie.

Do zobaczenia w naszej klinice!

Nasz zespół

Interdyscyplinarne grono naszych ekspertów, w tym: chirurgów, dermatologów, ortopedów, onkologów, kardiologów, urologów i endokrynologów, każdego dnia dba o Państwa potrzeby w obszarze profilaktyki, diagnostyki i leczenia.

Łączenie tak wielu dyscyplin w jednym miejscu stwarza możliwość całościowego podejścia do problemu i zwiększa szansę na ostateczny sukces terapeutyczny w szybszym czasie. Udoskonalenie i optymalizacja procesu diagnostyczno-leczniczego to cel, jaki sobie stawiamy w stosunku do każdego Pacjenta.

Poznaj zespół

Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę