Technologia

Nasze gabinety zaopatrzyliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny. Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają zapewnić wszystkim naszym Pacjentom komfort, precyzję i skuteczność leczenia. Nieustannie doposażamy naszą klinikę, działając zgodnie z myślą, że nowe technologie to nowe możliwości i doskonałe efekty zabiegów.

Zobacz urządzenia

Ultrasonograf Philips Affiniti 50
System obrazowania pozwalający na szybkie skanowanie oraz uzyskanie wiarygodnych i precyzyjnych wyników. Urządzenie wykorzystywane jest w szerokim zakresie badań. Wyróżnia je zastosowana technologia formowania wiązki oraz szeroki zakres dynamiczny, co przekłada się na doskonałą rozdzielczość przestrzenną i kontrastową oraz mniejszy poziom szumu i liczby artefaktów.
Ultrasonograf Philips Affiniti 70
To najbardziej zaawansowane rozwiązanie technologiczne tej firmy, które daje pewność diagnostyczną opartą na wiarygodnym obrazie. Ultrasonograf wykorzystywany może być w szeregu badań, np. naczyniowym, mięśniowo-szkieletowym, małych narządów (tarczyca, piersi, jądra), urologicznym i pediatrycznym.
Laser CO2 ULTRAFRAX G1 40W
Działanie lasera wpływa na silne procesy regeneracji skóry właściwej. Dzięki jego zastosowaniu likwidowane są przebarwienia i blizny oraz przywracana jest elastyczność skóry. Wykorzystane w nim, nowoczesne rozwiązania skracają okres rekonwalescencji po zabiegu do niezbędnego minimum.
Diatermia chirurgiczna DIATERMIA SURTRON 160
Urządzenie wykorzystywane w chirurgii dziecięcej, plastycznej, szczękowej i naczyniowej oraz w dermatologii, ginekologii, urologii, endoskopii, gastroenterologii, laryngologii, neurochirurgii i przy pierwszej pomocy. Daje możliwość cięcia monopolarnego, koagulacji miękkiej, forsownej lub bipolarnej.
Wideodermatoskop bezprzewodowy firefly DE 350
Przeznaczony do diagnostyki skóry. Daje możliwość nawet piętnastokrotnego powiększenia optycznego (plus zoom cyfrowy x3). Dzięki zastosowaniu polaryzatora światła pozwala na dogłębną analizę skóry. Wideodermatoskop to cenne urządzenie używane przez dermatologów, kosmetologów, trychologów i innych specjalistów medycznych.
EKG – Aparat Ekg Aspel AsCard Grey v.07.305
Wielofunkcyjne urządzenie z funkcją pulsoksymetru, które pozwala wykonać badanie EKG - auto i manual. Ponadto umożliwia przesłanie badania EKG poprzez protokół HL7 oraz wyświetlanie pomiaru saturacji krwi, pulsu oraz pletyzmografu.
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę