Chirurgia onkologiczna

Chirurgia onkologiczna związana jest z zabiegami dotyczącymi leczenia różnego typu nowotworów. Dobór metody leczenia i zakres zabiegu zależy od wielu czynników m.in.: rodzaju nowotworu, stopnia zaawansowania choroby, wieku oraz stanu zdrowia pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją (chirurga onkologa), połączoną z badaniami diagnostycznymi.

W naszej klinice oferujemy konsultacje u wysokiej klasy specjalisty w dziedzinie leczenia nowotworów prof. dr. hab. Michała Tenderendy.

Profesor specjalizuje się w chirurgii onkologicznej, jest kierownikiem Kliniki Onkologii Centrum Onkologii w Instytucie im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie przy ulicy Wawelskiej.

Pamiętajmy, że wizyta u chirurga onkologa nie musi zawsze wiązać się ze strachem, a w przypadku wczesnego rozpoznania choroby wyleczalność większości nowotworów jest wysoka. Konsultacja ze specjalistą w Klinice Biały Kamień pozwoli na wybór skutecznego rozwiązania, dostosowanego do indywidualnej sytuacji każdego pacjenta.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Chirurgia onkologiczna
Konsultacja chirurgiczno-onkologiczna
200 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę