Zabiegi na twarz mediderma

Zabieg bankietowy

Zabieg o natychmiast widocznych efektach. Jaka sama nazwa wskazuje, można go wykonać tuż przed bankietem, ważną imprezą lub innym wielkim wyjściem. Jego natychmiastowe działanie polega na rozświetleniu, wygładzeniu i poprawie jędrności skóry. Cera zyskuje świeży wyraz pełen blasku, a jej niewielkie defekty są skutecznie redukowane. Zastosowany w zabiegu preparat zawiera kwas ferulowy i hialuronowy, witaminę C oraz ekstrakt z morwy białej. Nie podrażniają one skóry, dzięki czemu zaraz po zabiegu można wykonać makijaż.

Zabieg po opalaniu

Skóra po opalaniu bywa przesuszona i podrażniona. Promienie UV mogą być przyczyną powstawania przebarwień i fotostarzenia cery. Zabieg redukuje problematyczne skutki opalania i przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Doskonale zabezpiecza DNA komórek. Daje efekt regeneracji i odnowy struktur skóry dzięki wzmocnieniu produkcji kolagenu. Preparat stosowany w zabiegu składa się z kwasu ferulowego (14 procent), retinolu i czynników wzrostu. Dzięki zamknięciu ich w liposomach, przedostają się one przez barierę naskórkową i wyzwalają w skórze substancje aktywne, nie powodując podrażnień. Zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów.

Zabieg rozjaśniający przebarwienia pozapalne dla skóry delikatnej

Stan zapalny skóry pozostawia na niej nieestetyczne przebarwienia. Szczególnie, jeśli skóra jest naczynkowa i wrażliwa. Zabieg z użyciem kwasu mlekowego i azelainowego dedykowany jest osobom z tego rodzaju niedoskonałościami cery. Wykazuje działanie przeciwzapalne i polepsza stan naczyń włosowatych, tzw. naczynek. Jednocześnie redukuje wytwarzanie barwnika. Zabieg może być stosowany także w leczeniu trądzika różowatego. Najlepsze efekty można osiągnąć, wykonując serię 2-4 zabiegów.

Zabieg przeciwtrądzikowy dla skóry łojotokowej

Zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z trądzikiem zapalnym i bliznami potrądzikowymi. Rekomendowany dla kobiet i mężczyzn z problemem intensywnego łojotoku i grubej warstwy naskórka. Składnikami peelingu są różnego typu kwasy: cytrynowy, salicylowy i linolowy. Wykazują one właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Efektem zabiegu jest także zmniejszenie produkcji sebum i oczyszczenie porów skóry. Zalecane jest wykonanie serii 4-6 zabiegów. Skóra o głębokich zmianach trądzikowych może po zabiegu nieznacznie się złuszczać.

Na jednej wizycie można wykonać zabieg przeciwtrądzikowy oraz peeling odmładzający 3-retises CT Yellow Peel. W takim przypadku, w ciągu 3 dni po zabiegu, następuje intensywne złuszczanie skóry, które trwa do tygodnia.

Zabieg przeciwstarzeniowy

Peeling dedykowany dla osób ze skórą dojrzałą. Jego efektem jest zmniejszenie różnego typu przebarwień skóry – powstałych w wyniku działania promieniowania UV lub zmian i zaburzeń hormonalnych. Zabieg przeciwstarzeniowy poprawia koloryt skóry, przywraca jej jędrność i gęstość. Wykorzystywany jest w nim także kwas ferulowy. Najelepsze razultaty pozwala osiągnąć seria 3-4 zabiegów.

W celu ich maksymalizacji, zabieg można wykonać wraz z peelingiem odmładzającym (3-retises CT Yellow Peel). Zdwojona siła działania znacząco pobudza produkcję kolagenu i usuwa wiotkość skóry. W czasie od 3 do 10 dnia po wykonaniu peelingu przeciwstarzeniowego następuje intensywne złuszczanie.

Peeling odmładzający (3-retises CT Yellow Peel)

Zabieg intensywnie odmładzający dedykowany osobom o dojrzałej cerze. Sprawia, że zmęczona i wiotka skóra odzyskuje jędrność, świeżość i blask. Peeling usuwa przebarwienia i blizny potrądzikowe oraz wygładza zmarszczki. Zastosowany w nim preparat posiada trzy formy retinolu, których bezproblemowy transport umożliwia zamknięcie w nanosomach. Dodatkowo w jego składzie znajduje się witamina C w stabilnej postaci. Taka zawartość preparatu to gwarancja doskonałego efektu odmłodzenia skóry. Przed wykonaniem zabiegu należy właściwie przygotować skórę na intensywne działanie witaminy C i retinolu. Zalecane jest stosowanie w domu kosmetyków z retinolem i kwasami, a nawet wykonanie innego, słabszego peelingu, np. z kwasem ferulowym przeciw starzeniu cery. Od 3 do 10 dnia po wykonaniu peelingu odmładzającego następuje złuszczanie się skóry.

Działanie zabiegu może być wzmocnione, jeśli połączymy go z Ferulac Valencia Peel – również o przeciwstarzeniowym działaniu. Zabieg ten zawiera witaminę C oraz kwas ferulowy, salicylowy i trójchlorooctowy. Rezultaty? Pobudzenie komórek skóry do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, nawilżenie, zwiększenie napiętości i sprężystości skóry oraz eliminacja przebarwień na tle hormonalnym.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Zabiegi na twarz mediderma
Zabieg bankietowy
300 zł
Zabieg po opalaniu
300 zł
Zabieg rozjaśniający przebarwienia pozapalne dla skóry delikatnej
220 zł
Zabieg przeciwtrądzikowy dla skóry łojotokowej
Zabieg przeciwtrądzikowy
200 zł
Zabieg przeciwtrądzikowy + peeling odmładzający 3-retises CT Yellow Peel
250 zł
Zabieg przeciwstarzeniowy
ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY
250 zł
Zabieg przeciwstarzeniowy + peeling odmładzający 3-retises CT Yellow Peel
300 zł
Peeling odmładzający (3-retises CT Yellow Peel)
Peeling odmładzający
280 zł
Peeling odmładzający + Ferulac Valencia Peel
320 zł
Każdy zabieg możemy wykończyć maską + 50 zł do ceny
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę