Zabiegi na twarz mediderma

Zabieg bankietowy

Zabieg o natychmiast widocznych efektach. Jaka sama nazwa wskazuje, można go wykonać tuż przed bankietem, ważną imprezą lub innym wielkim wyjściem. Jego natychmiastowe działanie polega na rozświetleniu, wygładzeniu i poprawie jędrności skóry. Cera zyskuje świeży wyraz pełen blasku, a jej niewielkie defekty są skutecznie redukowane. Zastosowany w zabiegu preparat zawiera kwas ferulowy i hialuronowy, witaminę C oraz ekstrakt z morwy białej. Nie podrażniają one skóry, dzięki czemu zaraz po zabiegu można wykonać makijaż.

Zabieg po opalaniu

Skóra po opalaniu bywa przesuszona i podrażniona. Promienie UV mogą być przyczyną powstawania przebarwień i fotostarzenia cery. Zabieg redukuje problematyczne skutki opalania i przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Doskonale zabezpiecza DNA komórek. Daje efekt regeneracji i odnowy struktur skóry dzięki wzmocnieniu produkcji kolagenu. Preparat stosowany w zabiegu składa się z kwasu ferulowego (14 procent), retinolu i czynników wzrostu. Dzięki zamknięciu ich w liposomach, przedostają się one przez barierę naskórkową i wyzwalają w skórze substancje aktywne, nie powodując podrażnień. Zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów.

Zabieg rozjaśniający przebarwienia pozapalne dla skóry delikatnej

Stan zapalny skóry pozostawia na niej nieestetyczne przebarwienia. Szczególnie, jeśli skóra jest naczynkowa i wrażliwa. Zabieg z użyciem kwasu mlekowego i azelainowego dedykowany jest osobom z tego rodzaju niedoskonałościami cery. Wykazuje działanie przeciwzapalne i polepsza stan naczyń włosowatych, tzw. naczynek. Jednocześnie redukuje wytwarzanie barwnika. Zabieg może być stosowany także w leczeniu trądzika różowatego. Najlepsze efekty można osiągnąć, wykonując serię 2-4 zabiegów.

Zabieg przeciwtrądzikowy dla skóry łojotokowej

Zabieg przeznaczony dla osób zmagających się z trądzikiem zapalnym i bliznami potrądzikowymi. Rekomendowany dla kobiet i mężczyzn z problemem intensywnego łojotoku i grubej warstwy naskórka. Składnikami peelingu są różnego typu kwasy: cytrynowy, salicylowy i linolowy. Wykazują one właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Efektem zabiegu jest także zmniejszenie produkcji sebum i oczyszczenie porów skóry. Zalecane jest wykonanie serii 4-6 zabiegów. Skóra o głębokich zmianach trądzikowych może po zabiegu nieznacznie się złuszczać.

Na jednej wizycie można wykonać zabieg przeciwtrądzikowy oraz peeling odmładzający 3-retises CT Yellow Peel. W takim przypadku, w ciągu 3 dni po zabiegu, następuje intensywne złuszczanie skóry, które trwa do tygodnia.

Zabieg przeciwstarzeniowy

Peeling dedykowany dla osób ze skórą dojrzałą. Jego efektem jest zmniejszenie różnego typu przebarwień skóry – powstałych w wyniku działania promieniowania UV lub zmian i zaburzeń hormonalnych. Zabieg przeciwstarzeniowy poprawia koloryt skóry, przywraca jej jędrność i gęstość. Wykorzystywany jest w nim także kwas ferulowy. Najelepsze razultaty pozwala osiągnąć seria 3-4 zabiegów.

W celu ich maksymalizacji, zabieg można wykonać wraz z peelingiem odmładzającym (3-retises CT Yellow Peel). Zdwojona siła działania znacząco pobudza produkcję kolagenu i usuwa wiotkość skóry. W czasie od 3 do 10 dnia po wykonaniu peelingu przeciwstarzeniowego następuje intensywne złuszczanie.

Peeling odmładzający (3-retises CT Yellow Peel)

Zabieg intensywnie odmładzający dedykowany osobom o dojrzałej cerze. Sprawia, że zmęczona i wiotka skóra odzyskuje jędrność, świeżość i blask. Peeling usuwa przebarwienia i blizny potrądzikowe oraz wygładza zmarszczki. Zastosowany w nim preparat posiada trzy formy retinolu, których bezproblemowy transport umożliwia zamknięcie w nanosomach. Dodatkowo w jego składzie znajduje się witamina C w stabilnej postaci. Taka zawartość preparatu to gwarancja doskonałego efektu odmłodzenia skóry. Przed wykonaniem zabiegu należy właściwie przygotować skórę na intensywne działanie witaminy C i retinolu. Zalecane jest stosowanie w domu kosmetyków z retinolem i kwasami, a nawet wykonanie innego, słabszego peelingu, np. z kwasem ferulowym przeciw starzeniu cery. Od 3 do 10 dnia po wykonaniu peelingu odmładzającego następuje złuszczanie się skóry.

Działanie zabiegu może być wzmocnione, jeśli połączymy go z Ferulac Valencia Peel – również o przeciwstarzeniowym działaniu. Zabieg ten zawiera witaminę C oraz kwas ferulowy, salicylowy i trójchlorooctowy. Rezultaty? Pobudzenie komórek skóry do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, nawilżenie, zwiększenie napiętości i sprężystości skóry oraz eliminacja przebarwień na tle hormonalnym.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Zabiegi na twarz mediderma
Peeling odmładzający (3-retises CT Yellow Peel)
280 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę