Zabiegi przy użyciu produktów marki ENVIRON®

Zabiegi profesjonalne ENVIRON® opierają się na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka, bez narażania Pacjenta na ryzyko powikłań, bólu, niepewności i czasowej izolacji.

 1. Zabieg nawilżająco-rozświetlający
  Wskazany dla skóry bardzo wrażliwej i suchej. Dostarcza dużych dawek witaminy C. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie komórek, przyspieszając ich odnowę, zmniejsza też wrażliwość i uczucie suchości oraz obkurcza uszkodzone naczynka krwionośne. Opóźnia oznaki starzenia się skóry, nadając jej delikatniejszą strukturę, zwiększoną sprężystość i gęstość oraz świeży, zdrowy kolor.
 2.  

 3. Zabieg nawilżająco-łagodzący
  Zabieg głęboko nawilżający dla skóry alergicznej i bardzo wrażliwej. Działa kojąco i regenerująco, wzmacnia strukturę naczyń krwionośnych, zmiękcza i wygładza naskórek.
 4.  

 5. Intensywna pielęgnacja z witaminą C
  Zabieg jest alternatywnym peelingiem na bazie 20% kwasu askorbinowego, dającym skórze korzyści złuszczania, redukując jej szorstkość i wyrównując koloryt. Witamina C stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając w ten sposób skórze spoistość. Głęboko regeneruje skórę, pogrubiając jej naskórek, co prowadzi do kamuflażu uszkodzonych naczyń na jej powierzchni. Doskonale nawadnia, rozjaśnia i uspokaja skórę.
 6.  

 7. Zabieg regenerujący z oczyszczaniem skóry
  Zabieg manualnego oczyszczania skóry. Przeznaczony dla osób, których cera wymaga oczyszczenia i jednocześnie głębokiej regeneracji.
 8.  

 9. Zabieg oczyszczania skóry dla młodzieży
  Zabieg z użyciem dermokosmetyków polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, pomaga skórze odzyskać czystość, świeżość i delikatność.
 10.  

 11. Chiromasaż twarzy
  To masaż łączący techniki europejskie z ruchami wywodzącymi się ze wschodnich szkół. Zaczyna się od łagodnych ruchów, które w trakcie trwania zabiegu są stopniowo wzmacniane – poprzez drenujące do silnie liftingujących. Pod koniec natężenie masażu spada. Chiromasaż rozluźnia mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych, wygładza, poprawia owal twarzy, podkreśla kości policzkowe i zmniejsza obrzęki. Usuwa także napięcie mięśni szyi i obręczy barkowej. Poza tym wpływa pozytywnie na układ nerwowy, odpręża i łagodzi napięcia emocjonalne. Podczas chiromasażu wytwarzane są endorfiny – hormony szczęścia, czyniąc cały zabieg niezwykle odprężającym.
 12.  

 13. Refleksologia twarzy
  Pochodząca z Chin terapia holistyczna, która opiera się na koncepcji, że cały organizm znajduje swoje odbicie w różnych punktach twarzy. Naciskanie tych punktów, oprócz doskonałych efektów estetycznych, przynosi znaczne korzyści zdrowotne. Masaż refleksoryczny natychmiast przyspiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu zmniejsza opuchliznę pod oczami, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Twarz rozjaśnia się, staje się zaróżowiona, gładsza, zmarszczki są spłycone. Refleksologia poprawia też kondycję psychofizyczną – poprawia koncentrację i zapamiętywanie, odstresowuje, pomaga w zespole bolesnego napięcia przedmiesiączkowego, stanach depresyjnych i lękowych i bezsenności. Wspomaga również leczenie chorób nerwów twarzy i jest wykorzystywana w terapiach łagodzących ból oraz poprawiających komfort życia. Zabieg jest niezwykle przyjemny i zupełnie bezbolesny.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Zabiegi przy użyciu produktów marki ENVIRON®
Zabieg nawilżająco - rozświetlający (60 minut)
250 zł
Zabieg nawilżająco - łagodzący (60 minut)
200 zł
Zabieg oczyszczania skóry dla młodzieży (90 minut)
200 zł
Intensywana pielęgnacja z witaminą C (90 minut)
280 zł
Zabieg regenerujący z oczyszczaniem skóry (90 minut)
250 zł
Chiromasaż twarzy (45 minut)
220 zł
Refleksologia twarzy (45 minut)
180 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

  Umów wizytę