Zabiegi z użyciem tlenu

Oxybrazja

Zabieg ten pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, co zwiększa jędrność skóry i spłyca powierzchniowe zmarszczki (remodeling skóry). Usuwając warstwę rogową naskórka, oxydermabrazja ułatwia penetrację stosowanych kosmetyków. Zabieg na bazie tlenu jest idealnym sposobem na likwidację środowiska bakterii beztlenowych. Pomaga w: likwidacji trądziku pospolitego i młodzieńczego, niwelowaniu objawów łuszczycy, stabilizacji pracy gruczołów łojowych, wzmocnieniu kruchych naczyń krwionośnych, likwidacji stanów zapalnych, dotlenieniu i nawilżeniu naskórka. Zabieg można stosować co 21 – 28 dni, w serii ok. 6 zabiegów lub jako jednorazowy zabieg odświeżający (tzw. zabieg bankietowy).

Infuzja tlenowa

Zabieg znany również jako mezoterapia tlenowa. Jego celem jest rozprowadzenie kosmetyku na skórze za pomocą tlenu pod odpowiednim ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości. Dobrana do danego typu cery ampułka witaminowa ma możliwość wniknięcia w najgłębsze warstwy skóry. Kosmetolog przesuwa po twarzy końcówkę urządzenia, która przypomina cienką rurkę, celem aplikacji w naskórek składników serum, które uprzednio były wlane do specjalnego pojemniczka. Zabieg świetnie nadaje się dla skóry szarej, zmęczonej oraz niedotlenionej. Twarz od razu wygląda jak po wakacjach. Ponadto nałożony po zabiegu makijaż utrzymuje się znacznie dłużej, dlatego warto skorzystać z niego przed ważnym wyjściem. Zabieg ten powszechnie nazywany jest zabiegiem bankietowym. Może być on wykonywany w serii albo jednorazowo, tuż przed ważnym wyjściem.

Masaż tlenowy

Masaż tlenowy jest rodzajem delikatnego masażu, który wykonywany jest przy użyciu odpowiedniej dyszy metalowej zasilanej tlenem. Jest to zabieg dotleniający i relaksujący. Regenerujący zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Zabiegowi może się poddać również osoba w trakcie terapii izotretynoiną. Masaż tlenowy idealnie sprawdza się w łączonej terapii z oxybrazją i infuzją tlenową lub jako wykończenie zabiegu oczyszczania wodorowego.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Zabiegi z użyciem tlenu
Oxybrazja
100 zł
Infuzja tlenowa
150 zł
Masaż tlenowy
100 zł
Oxybrazja + infuzja tlenowa + masaż tlenowy
250 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę