Dermapen

Dermapen to innowacyjna technologia opracowana z myślą o skutecznym odżywieniu, nawilżeniu i odmłodzeniu skóry. W celu zapewnienia Pacjentom pełnego bezpieczeństwa i jak najlepszych rezultatów zabiegi Dermapen w naszej klinice przeprowadzane są jedynie przez doświadczonych specjalistów.

Co to jest Dermapen i jak działa?

Dermapen to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do wykonywania kontrolowanych mikronakłuć skóry w celu stymulacji jej procesów regeneracyjnych. Podczas zabiegu pulsujące igły urządzenia wprowadzają w głębsze warstwy skóry substancje czynne o silnie odżywczych i nawilżających właściwościach.

Dermapen pobudza komórki skóry do odbudowy w trzech fazach. Podczas pierwszej powstałe w wyniku nakłuć mikrouszkodzenia przyspieszają szybkość tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Druga faza to intensywna produkcja kolagenu i elastyny. Podczas ostatniego etapu natomiast zachodzą liczne procesy regeneracyjne, które poprawiają gęstość oraz ujędrnienie skóry.

Pomimo wykonywania głębokich nakłuć zabiegi Dermapen są małoinwazyjne i w pełni bezpieczne, a rekonwalescencja po nich bardzo krótka.

Dermapen – opis zabiegu

Przed zabiegiem Dermapen zostaje przeprowadzone dokładne oczyszczanie skóry. Następnie na jej powierzchnię nakładany jest krem znieczulający. Po ok. 20 minutach, kiedy znieczulenie zaczyna działać, skóra zostaje poddana działaniu Dermapen.

Cała procedura trwa od 30 do 45 minut. W trakcie może pojawić się rumień i niewielkie ilości krwi w miejscu nakłuć, nie dochodzi jednak do powstania siniaków i krwiaków. Po zabiegu Dermapen zwykle pojawia się opuchlizna, która znika samoistnie po 3 dniach.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, zabiegi Dermapen wykonuje się na różnych obszarach twarzy i ciała. Umożliwiają one skuteczne polepszenie kondycji skóry m.in. twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Już po jednym zabiegu można zauważyć poprawę kolorytu i poziomu nawilżenia oraz wygładzenie i rozjaśnienie przebarwień.

Dermapen – zalecenia po zabiegu

Po zabiegu niemalże natychmiast można powrócić do codziennych zajęć. By umożliwić skórze sprawną regenerację, niezwykle ważne jest jednak, by przestrzegać kilku prostych zaleceń pozabiegowych.

Przede wszystkim, należy zadbać o wzmożoną higienę obszaru, na jakim przeprowadzany był zabieg (używanie jednorazowych ręczników do twarzy, spanie na czystej poduszce, zrezygnowanie z makijażu etc). Zabronione są także kąpiele słoneczne oraz korzystanie z solarium, sauny i basenu.

Zalecane jest również regularne używanie kosmetyków nawilżających wskazanych przez lekarza przeprowadzającego zabieg oraz stosowanie filtra SPF.

Dermapen – przeciwwskazania

W niektórych przypadkach zabiegi Dermapen nie są wskazane. Należą do nich przede wszystkim:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • stany zapalne skóry (jak trądzik lub opryszczka)
  • zaawansowana cukrzyca
  • choroby nowotworowe

Dermapen – cena zabiegu

W Klinice Biały Kamień nasi Pacjenci mają możliwość skorzystania z kilku opcji zabiegu Dermapen. Cena uzależniona jest od obszaru zabiegowego oraz od zastosowanych substancji aktywnych.

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Cennik Dermapen
DERMAPEN ™ 4 na twarz + ampułka dobrana indywidualnie + maska pozabiegowa
650 zł
DERMAPEN ™ na twarz i szyję + ampułka dobrana indywidualnie + maska pozabiegowa
700 zł
DERMAPEN ™ na twarz, szyję i dekolt + ampułka dobrana indywidualnie + maska pozabiegowa
800 zł
Opinie
Kontakt

godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 08:00 – 18:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Zarejestruj się
Zapraszamy do umówienia wizyty w jednym z naszych gabinetów. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.

    Umów wizytę